Najlepsza Pizza Bochnia

W Bochni nie brakuje dobrych pizzerii. Wyróżnić się na tle konkurencji jest bardzo ciężko, ale my to robimy. Większość pizzerii oferuje pizzę włoską, my wychodzimy poza ten schemat i oferujemy pizzę w stylu tureckim. Być może powiesz, że najlepsza jest włoska pizza, ale czy nie warto spróbować innych smaków? Zapewniamy, że turecka pizza przypadnie Ci do gustu, a po jej skosztowaniu wszystkim znajomym i rodzinie będziesz mówił, że najlepsza pizza w Bochni jest tylko w jednym miejscu - w Bistro Alanya.

Pyszna Pizza w Bochni, gdzie zjeść?

Odpowiedź na to pytanie nasuwa się sama - Bistro Alanya. W naszym menu króluje pizza z pysznymi dodatkami. W szczególności polecamy pizzę alanya z sosem pomidorowym, oregano, kurczakiem, pieczarkami, kukurydzą, oliwkami. Oferujemy pizzę o rozmiarach:
  • 25 cm,
  • 32 cm,
  • 40 cm,
  • 46 cm.
Dużym uznaniem cieszy się także Turkish Pizza z wołowiną, pieczarkami, papryczką jalapeno i kukurydzą. Przejdź do naszego menu i sam znajdź ulubione smaki. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mamy nadzieję, że jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem miejsca, gdzie można zjeść najlepszą pizzę to wybór padnie na naszą pizzerię. Zapraszamy.

Zamów Pizzę Online